| andrey64 a întrebat:

Cum pot sterge un cont de Facebook daca ma conectez dar nu-l pot accesa?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Iti pui prieteni sa dea raport acelui cont si astfel cei de la Facebook il vor inchide definitiv.

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună, Andrei,

Te sfatuim sa incerci sa-l recuperezi mergand la www.facebook.com/hacked si urmand pasii indicati acolo.

Mai apoi, il poti sterge procedand asa cum este descris aici https://www.facebook.com/help/224562897555674

| Denila123 a răspuns:

Dc nul poți acesa

| andrey64 explică (pentru Denila123):

Dupa ce ma conectez cum pot accesa contul fara sa-mi confirm identitatea ca sa-l pot sterge?

| Denila123 a răspuns:

Sall, dc, vrei sal ștergi, îți, cere adresa gmail.