| andrey64 a întrebat:

Dupa ce ma conectez la contul Facebook, cum il pot accesa fara sa-mi confirm identitatea pentru a-l putea sterge?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oricum e dezactivat până la verificarea identității. Absolut nimeni nu îți mai poate vedea contul. E închis temporar.
Dacă nu îți confirmi identitatea, ți-l vor închide definitiv.
Așa că, lasă-i pe ei să facă asta. happy

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună, Andrei,

Te sfatuim sa incerci sa-l recuperezi mergand la www.facebook.com/hacked si urmand pasii indicati acolo.

Mai apoi, il poti sterge procedand asa cum este descris aici https://www.facebook.com/help/224562897555674

| Krax256 a răspuns:

Nu poti