| gemeni6226 a întrebat:

Foloseste cineva aplicatia Pago? Mi s-a spart contul de Facebook si nu mai pot intra in ea, nici in Facebook, nici in Pago, caci mereu intram cu Facebook, daca dau adresa de e-mail imi da un cont nou.Stie cineva sa ma ajute referitor la Pago?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca nu iti poti recupera Facebook nu ai cum sa recuperezi datele pago sau orice alta aplicatie/site pe care te-ai logat pe acel site. singura optiune ar fi sa vorbesti cu cei de la pago poate daca le zici niste date din acel cont sa recuperezi.

| gemeni6226 explică (pentru DenisIonut01):

Multumesc frumos intre timp ieri baiatul meu dupa o munca de o ora jumate a reusit sa-mi recupereze Facebook-dar chiar si asa fiindca am sters pago de pe telefon cand l-am pus din nou, chiar daca puteam intra nu mai erau facturile in ea imi cerea sa fac totul de la capat adica sa adaug furnizorii, toate datele imi erau sterse.

| Frandes a răspuns:

Baga adresa de mail cu care te loghezi pe Fb si apasa ca ai uitat parola

| gemeni6226 explică (pentru Frandes):

Asta am incercat nu a functionat, dar baiatul meu du pa o ora si jumatate de munca pe calculator a reusit sa-mi recupereze Facebook.