| anonim_4396 a întrebat:

Hello guyslaughing
Am o întrebare ca sunt foarte în ceață.
De curând, ma uitam pe Instagram la activitățile mele(la link uri mai exact) si am văzut ca apar site uri pe care nu le-am accesat în viata mealaughing și efectiv nu știu, ați pățit și voi asta sau este ceva în neregula cu instagramul meu?
Dau funda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acelea sunt reclame care iti sunt bagate pe gat de Instagram, fiindca din ele se sustine financiar instagramul, ca tu sa-l folosesti pe gratis.

| Miraaa12345 a răspuns (pentru Violleta2022):

Imi apăreau și 2 site-uri mai exact unul cu tenis și un cont of al unei fete pe care nu o cunosc. E normal și asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Miraaa12345):

Bineinteles ca este normal, iti vor aparea sute de reclame de acum inainte, fiind perfect normal, fiindca FB si Instagramul iau bani foarte multi sa publice aceste reclame, pe care tu le vezi, ca altfel nu ar avea cum sa plateasca angajatii de la FB si Instagram, odata ce tu si alte milioane de useri nu platiti nimic, ca sa folositi aceste forumuri.
Nu ai ce sa faci, accepti sau pleci de pe acel site daca nu-ti convine, ca oricum nu este al tau.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Da, e normal sa iti apara reclame

| Miraaa12345 a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Si reclamele apar la activitățile mele unde tot ce apare acolo se preconizeaza ca eu am cautat? Reclamele nu ar trebui să apară în alta parte?