| VSC10 a întrebat:

Ceva este in neregula cu contul meu de Instagram? Nu pot sa distribui nici o postare din flux pe povestea mea. Efectiv nu am această opțiune. Nici postările mele nu le pot distribui. Am făcut nenumărate raporturi la Instagram, dar nimic. Ce să fac?

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Nu poți distribui postările din flux pe povestea ta, dacă cel care postează are contul privat. Dacă el are contul public, ai posibilitatea de a-i da share pe story-ul tău.

| VSC10 explică (pentru snzpaul):

Nu pot sa le distribui nici dacă sunt private, nici publice. Nici măcar postările mele nu le pot distribui pe story.

| Nonolita a răspuns:

Incerci sa faci asta de pe pc? As vrea si eu. Nu se poate. Doar de pe telefon se poate.