| LawlietL886 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am făcut un cont special pe care puteam să las comentarii la filme. Ei problema e că o dată contul respectiv nu mi-a mai mers. Am trimis mail de confirmare a unei noi parole dar răspunsul nu mi-a veni. De aceea am făcut unul nou. Acum o săptămână mi-a venit parola pentru Vechiul cont. Am decis să-l păstrez și pe acela pentru orice eventualitate, dar din greșeală l-am trecut pe contul google, acolo unde îmi făcusem cel de-al doilea cont. Ei al doilea cont l-am pierdut și aș vrea să-l recuperez. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa le scrii direct administratorilor sitului sau sa cauti in sectiunea de Help cum iti poti recupera contul. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Cand esti prost esti prost, n-ai ce face, nu mai poti recupera nimic.