| Lolkkk a întrebat:

Nu știu cum sa ma integrez în noua mea clasa tot în același liceu la profilul stiinte ale naturii pentru ca băieții ies mereu în pauze și eu mai mult stau prin clasa cu fetele dar murim de cald mai mereu pentru ca suntem la etaj la laborator și ieri și azi au venit la mine în clasa băieți care mau santajat cu poza nud și au arătat o prin sat la mine și la vechea mea clasa tot din liceu
Eu nu prea mai ies prin pauze și mie cam frica uneori sa nu mai ma întâlnesc cu băieții aceia pentru ca mi au făcut destul rau dar la clasa mea de stiinte nu au spus nimic dar mai mereu îmi vine sa plâng acasă pentru ce am facut și ca nu mam gândit la consecințe
Ce sa fac ca sa fiu un om mai bun?
La fete nu prea mai ma gandesc deloc pentru ca mama îmi zice mereu ca sunt mic eu pentru fete la vârsta mea de 16 ani

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate apela la Politie pentru acest lucru, ca pedeapsa este puscarie, chiar si pentru minori.
Mergi si spune dirigintei de acest santaj sau directorului scolii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Care mai e situatia? Asa-i ca lumea a uitat de faimoasele poze nud? Apropo, la 16 ani nu esti prea mic pentru fete, ba chiar e normal si sanatos sa simti atractie fata de sexul opus.

| vlllaaddd a răspuns:

Pai de unde au baietii aia poza nud cu tine laughing te-a vrajit vreo fata sa ii dai poza cu dragonu si te-a tras in teapa?

| vlllaaddd a răspuns:

Din ce vad in intrebarile tale anterioare cam asta ai facut, nu prea stiu de ce nu ai avut gândire, mai ales la 16 ani.

La 30 ce o sa faci? O sa umbli gol pe strada?

| vlllaaddd a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa te duci la politie si sa depui plangere si sa faci cumva sa iei telefonul baiatului aluia drept dovada si sa ii arati poza, dar nu prea vad cum ai putea face asta, doar sa il bati bine si sa lesine si apoi sa ii furi telefonul. da dupa o sa ai si tu probleme cu politia din cauza ca l-ai batut, cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu părinții lui, daca si parintii lui au ras de tine atunci iar te duci la politie si ii zici sa vina pana la ei acasa si sa ii controleze telefonul.

| vlllaaddd a răspuns:

Din ce vad prin intrebarile tale imi pare rau sa iti spun, dar esti cam prostut pentru varsta ta...

Aveam in clasa in liceu un coleg de zicea ca are iq 70 dar nu a fost atat de prost in cat sa dea poza cu penisu...

| vlllaaddd a răspuns:

Am avut si eu o intamplare rolling on the floor a aflat tot liceul ca m-am mastu. in vestiar cand eram la practica dar nu imi pasa de ce ziceau ei laughing am bagat acolo un film bun si dăi tată laughing

| Nefertiti369 a răspuns:

Cel mai bine e sa te comporți că și cum nu s-ar întâmplat nimic.Meriti sa te bucuri și tu de perioada liceului.