| Madalinw12 a întrebat:

Primesti amenda daca vizionezi filme online in Germania?
(Viki online filme) Pe aplicația iOS?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,doar daca descarci continut piratat

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Kinofilme auf kinox.to unde movie2k zu streamen ist bekanntlich illegal - aber kann man auch legal kostenlos Filme anschauen? Die Antwort: Ja, kann man! Allerdings muss man eher auf Klassiker unde weniger bekannte Streifen zurückgreifen. Für die neusten Filme müssen Sie ins Kino, Liebhaber älterer Kinofilme finden auf den folgenden Seiten ein großes Repertoire.

| Madalinw12 explică (pentru RAY):

Okay, Mulțumesc frumos
Am dat sa l descarc app Store aplicația ( Viki ) online filme și fără problema, e Ok?

| RAY a răspuns (pentru Madalinw12):

Da

11 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| Ora de net a răspuns:

Buna, Madalin,

Atat timp cat websitul pe care il urmaresti difuzeaza continutul legal, atunci nu vei avea probleme. Pe langa Viki, poti folosi servicii de streaming precum Netflix, Amazon, Hulu, HBO etc.

| IIIshaneIII a răspuns:

Folosiți vpn și puteți viziona filme și descărca cât conținut piratat doriti

| RAY a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Poti pe naiba ca se verifica ceea ce descarci plus ca pe TPU promovarea pirateriei este interzisa

| IIIshaneIII a răspuns (pentru RAY):

Nu se promovează nicăieri pirateria, spun doar că sunt posibilități, fake IP, vpn, plus multe altele

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru RAY):

Vreau sa învăț germană (cât sa ma descurc conversational si sa inteleg ce mi se spune) de unde ar trebui să incep?

| RAY a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Daca ai intrebari ma poti intreba