| JAPONIA a întrebat:

Am s7 edge si am uitat modelul de la el si nu'l mai pot deschide, pot sa-l deschid doar cu amprenta, știți cum aş putea să schimb modelul?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la Gesturi? intra in aplicatie si dezactiveaza blocarea cu degetul pe ecran. Daca nu esti in stare sa retii in minte un model.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mergi in telefon la Apps, Settings, Lock Screen and Security si vei gasi acolo optiunea Pattern - poti sa schimbi modelul sau sa dezactivezi optiunea.