| Dr0gul3tz a întrebat:

Bună TPU. Am un android pe care îl deblochez cu amprenta. Însă am uitat modelul pe care îl aveam. Îmi e frica sa nu îmi ceara modelul și vreau sa îl schimb fără sa resetez telefonul. Cum fac? Ca îmi cere modelul când vreau sa schimb parola

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu poti fără sa-l stii pe cel vechi. Eu zic sa iti faci back-up la tot cand ai timp si sa-i dai un reset.

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

O sa ți-l ceară la următorul restart daca nu cumva ai si pin setat.

| Dr0gul3tz explică (pentru RoCkKiD):

Stiu asta. dar cum îl schimb

| Mateanul a răspuns (pentru Dr0gul3tz):

Mergi in setari la securitate sau unde ai tu setarile pentru parole. (Daca nu stiu modelul nu stiu nici eu exact) Si vezi pe acolo daca poti.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Dr0gul3tz):

Nu poti fără sa-l stii pe cel vechi. Eu zic sa iti faci back-up la tot cand ai timp si sa-i dai un reset.