| HoldTheDoor a întrebat:

am un S8+ si am facut ceva si mi am schimbat parola de la telefon, acum fiind un patern lock, stiti cum pot face sa l deschid? ( aveam si amprenta si puteam umbla pe el dar am instalat Find My Device si mi l a blocat si nu mai pot sa l deschid nici cu Amprenta si nici cu Face recognition trebuie modelul) va rooog

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Incearcă să-l resetezi, poate merge așa.

| HoldTheDoor explică (pentru HazelEyes77):

Asta am facut pana la urma, incercam sa evit resetarea, ma gandeam ca poate pot si prin alta metoda, dar mnah, a mers, multumesc frumos

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HoldTheDoor):

Cu placere...ma bucur ca ai reusit sa l deschizi pana la urma.