| Marian_ValentinBr_1993 a întrebat:

Salut, astazi am scos firul de la Internet ca sa mut PC-ul pe birou, dupa ce l-am bagat iar in placa de baza, nu se mai conecteaza la Internet, recunoaste banda de 1Gbs /s dar nu se conecteaza. O sa pun si poze cu print screen dar acum nu pot ca am o tastatura de la Apple si nu e compatibila cu Windows 10.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Marian,

Te sfatuim sa contactezi furnizorul tau de internet pentru a te asigura ca pasii pe care i-ai urmat la recablare sunt cei corecti.

| Marian_ValentinBr_1993 explică:

Internet de la rds 1Gb/s