| Davidgh06 a întrebat:

Salut! Mi-am luat YouTube premium o lună gratuit. Am anulat abonamentul cu vreo două zile înainte de reînnoire, dar e încă activ și scrie că metoda de plata e refuzată. Când intru la abonamente îmi apare ca abonamentul YouTube premium a fost anulat, dar încă e activ. E posibil să am ceva probleme? Să-mi anuleze contul bancar, sau ceva? Cum pot rezolva problema?
Dau funda!

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ai activat o luna, puteai sa il anulezi la un minut dupa, ca tot ramineai cu luna aia activa pana la capat. Nu asa e logic? big grin

| Wr3nch a răspuns:

Nu o sa se intample nimic.

| dinaprilie a răspuns:

Cel mai problema o sa/ti i/a bani pentru prima luna de ab platibil..si cam atat.

| Davidgh06 explică (pentru dinaprilie):

Păi problema e că zice că aceasta metoda de plata a fost refuzata, și nu pot să plătesc. Și când dau sa anulez metoda de plata cu cardul respectiv și sa aleg alta îmi zice ca nu se poate anula deoarece exista un abonament activ pe acel card

| suntserios a răspuns (pentru Davidgh06):

Eu inteleg ca tu vrei sa anulezi metoda de plata nu abonamentul in sine... asa e?

| Davidgh06 explică (pentru suntserios):

Aș vrea ambele.

| suntserios a răspuns (pentru Davidgh06):

Https://www.youtube.com/paid_memberships

ai pe undeva Premium, deschizi acolo, dezactivezi si gata