| ioan452 a întrebat:

Salut TPU, am încercat sa cumpăr un produs in rate de la Altex prin TBI Pay, cererea de credit mi-a fost aprobată dar îmi cere un avans de 700 de lei. Este normal? Pana acum nu am cumpărat in rate și nu ma pricep, Multumesc!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este normal să plătești un avans.

| mihai69 a răspuns:

E normal. Dar o să plătești de te saturi. Mai bine economisești tu câteva luni și-ți iei ce ai nevoie.

| Vcorezici a răspuns:

Daca nu aveti bani suficienti puteti sa verificati sa obtineti creditul care credeti ca ar fi cel mai bun pentru dvs http://creditrapid.ro

| Popcola1222263637337 a răspuns:

Nu nu este normal deloc nu încerca te păcălesc așa a făcut prietena mea și a rămas fără bani si fără comandă paaa?