| Alex_Petrescu_1995 a întrebat:

Am cumparat un produs in rate de la Altex si imi vor trimite un card de credit cu o anumita suma pe el; intrebarea mea este daca voi plati de pe acel card si va trebui sa pun banii lunar sau mi se vor trage de pe cardul meu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Banii sunt platiti integral de banca in momentul primirii marfii, iar tu trebuie sa platesti inapoi ratele si comisioanele in fiecare luna. Daca primesti salarul pe acel cont, atunci sumele datorate se vor trage automat.

1 răspuns: