| Rufus61635189 a întrebat:

Salut TPU! Am O problema grava cu aplicatia tik tok. De fiecare data cand ies de pe aplicatia ma scoate din cont, chiar daca este unul nou. Am incert sa reinstalez aplicatia dar in zadar. Cine ma poate ajuta sa repar aplicatia primeste funda.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca ai ce repara, trebuie doar sa astepti pana cand se rezolva de la ei.Chiar e grav faptul ca trebuie sa apesi un buton in plus la logare, stiind ca datele de conectare sunt retinute? Nu.