| Denis2342 a întrebat:

Salut tuturor! Instagramul meu a fost blocat temporar iar pentru a avea din nou acces la el am nevoie de vechiul numar de telefon sau email neavand acces la niciuna din ele, dar Facebook ul este conectat cu aceast profil de Instagram, a mai intampinat cineva problema aceasta? Ce variante mai sunt pentru a recupera profilul fara mail sau numar de telefon? Multumesc

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciuna daca ai pierdut numarul cu care ai facut contul la revedere nu il mai recuperezi.

Bula
| Bula a răspuns:

Nici o sansa.
Asa se intampla daca iti schimbi numarul de telefon si n-ai atasat nici macar un e-mail.