| Vasile_Ghiață_1983 a întrebat:

Salutare lume draga,de ceva timp n-am mai deranjat pe nimeni dar acum am mare nevoie de voi și urgent tare,am în familie un cont de Facebook furat cu totul adică cel care a durat contul și schimbat tot la el și pozele de profil, va rog cum pot cel mai repede și sigur să dau de cei de la Facebook că să pot recupera acest cont f important? Că am scris la ei dar aș avea nevoie de un link direct de la voi că s-a schimbat metta și nu mă descurc, va rog mult.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu mai ai cum sa-l recuperezi daca cel care l-a furat a schimbat totul, inclusiv pozele, adresa de email si restul.
In cazul asta nici nu poti dovedii ca este al tau.

| Vasile_Ghiață_1983 explică (pentru Violleta2022):

Da din păcate așa este trebuia să îi fac altul nou, oricum mulțumesc frumos pentru tot sprijinul vostru