| JolieFi a întrebat:

Buna tuturor.
Imi mai pot recupera contul de Facebook, daca au trecut 5 ani de cand nu l am mai folosit. Am nevoie urgent de el. Va multumesc.

6 răspunsuri:
| JolieFi explică (pentru aditimus):

"Contul meu personal a fost dezactivat
În cazul în care consideri că dezactivarea contului tău a fost o greşeală, te rugăm să introduci următoarele informaţii şi vom lua în considerare profilul tău pentru analiză. Poţi trimite mai multe informaţii aici în termen de cel mult 30 de zile de la dezactivarea contului. După această perioadă, contul va fi dezactivat definitiv şi nu vei mai putea solicita o analiză."

Asta era temerea mea cea mai mare. Sa nu fie sters definitiv. Nu stiu cu cine sa iau legatura pentru a l reactiva.

| aditimus a răspuns (pentru JolieFi):

Atunci inseamna ca nu mai este inactiv e sters.
Incearca sa iti faci un cont nou folosind aceeasi adresa de mail daca merge inseamna ca nu mai esti in baza de date.

| JolieFi explică (pentru aditimus):

Multumesc frumos. Asa am facut. Sunt foarte suparata … doar sa gasesc un hacker ( poate).

| Trixt3r a răspuns:

Daca mai ai acces la adresa de e-mail folosita la creare contului, sau numărul de telefon - atunci fără probleme.

| JolieFi explică (pentru Trixt3r):

Le utilizez. Si mailul si parola. Si imi da urmatorul raspuns : " Thank You
Unfortunately, you won't be able to access your account while we're reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we'll get back to you as soon as we can."