| Dyzzyz a întrebat:

Salutari, vreau sa va intreb ceva legat de messenger ( Facebook ).
Căutând o persoana și acesta persoana se afla in lista "More People". Și intrând pe aceasta persoana scrie "You and x aren't connected on Facebook'. Asta înseamnă că nu am avut niciodată persoana la prieteni și că niciodată nu am vorbit cu ea? Va întreb să fiu sigur ceea ce zic eu că nu, voi ce spuneți nu mă luați în gluma sau să faceți misto. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Înseamnă că nu ați interacționat niciodată pe messenger, și nici nu sunteți prieteni pe Facebook.

Lasă fetele in pace laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ori ca nu o aia la friends, ori ca nu ati vb pe chat niciodata

| mastadont a răspuns:

Nu neapărat, înseamnă doar că acum nu sunteți prieteni și nu sunteți conectați în nici un fel pe Facebook. Chiar dacă ați fost prieteni în trecut să zicem tot același mesaj va apărea dacă acum nu mai sunteți.

| Dyzzyz explică (pentru mastadont):

Pai nu am fost nici un trecut prt