| username5 a întrebat:

Stie cineva cum sa scot anunturile sponsorizate de pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| DarkGoblin a răspuns:

Nu prea poti. E ca si la TV, nu poti scoate publicitatea desi ai vrea laughing
Succes.

| username5 explică (pentru DarkGoblin):

Am auzit ca daca le dai "Hide" timp de o saptamana nu o sa iti mai apara, am vazut pe un site cica asta ar fi solutia, dar nu cred ca merge...

7 răspunsuri:
| username5 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pentru Instagram nu exista straight face

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru username5):

Daca ai folosi browser-ul...

| username5 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da stiu despre ce vorbesti dar pe browser nu se incarca imaginile (2-3 secunde o imagine) si + ca e naspa rau
vorbesc despre ce se afla pe telefon!

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Nu poți elimina publicitatea de pe retelele sociale. Tot ceea ce poți face este sa ajustezi setarile - mai multe detalii aici https://help.instagram.com/1415228085373580

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Nu poti.