| 999calin a întrebat:

Voi realizati ca cyberbullying-ul nu mai este la moda? Stiti ca daca faceti cretinatatile astea veti fi considerati niste idioti fara viata sociala? Nu va mai panicati! Daca ati fost batjocoriti online internetul va interveni singur!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai e pe naiba internetul e viitorul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fost contrazis pe net, s-a luat cineva de tine si nu stii cum sa te faci sa crezi ca nu s-a intamplat, sau care e rostul afirmatiilor fara sens de mai sus?

| Ora de net a răspuns:

Buna, Calin,

Intr-adevar cyberbullying-ul este un comportament daunator care ii poate afecta pe ceilalti. Mai multe informatii despre cum poti fi in siguranta gasesti aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/viata-ta-online/prietenii

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Adica ce? Daca n-ai viata sociala esti bully?