| anonim_4396 a întrebat:

8 luni de zile am facut exercitii pentru piept, abdomen si picioare, o zi da una nu. Acum o sa trebuiasca sa ma opresc pentru o perioada de 3 luni din cauza ca nu mai am timp sa le fac.

O sa imi pierd "patratelele" laughing sa zic asa daca nu mai fac exercitiile? Mentionez ca nu am luat absolut nimic, totul natural.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

3 luni nu e asa mult, Coleman lua pauza 3 luni dupa fiecare concurs Mr Olympia.

| aXy99 a răspuns:

"Patratelele" le "pierzi" numai daca te ingrasi. Masa musculara o vei pierde. O parte din ea cel putin.