| abc1619 a întrebat:

Acum 4 luni am fost operata de menisc si cartilaj. Mentionez ca sunt arbitru, iar returul va incepe peste 2-3 saptamani. Ar trebui sa imi pun banda kinesiologica sau fașă in timpul meciurilor sau altceva?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Medicul ce ti a zis? El stie ce a operat si tot el stie si cum te poti proteja, i ai zis ca esti arbitru? Ca depui efort stai mult in picioare? Aceste lucruri trebuie sa le stie doctorul. Ce varsta ai? Sanatate multă.