| twix15 a întrebat:

Ajax-Steaua (2-0) Steaua-Ajax (?-?)
Inter-CFR (2-0) CFR-Inter (?-?)
Credrti in calificare? (Ziceti ai niste scoruri pentru. Retur) Funda! happy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da, vorba aia speranta moare ultima...

9 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Steaua bate, CFR nu ma intereseaza!

| oldschoolrom a răspuns:

Pierd amandoua(poate un egal la CFR). Ajax bate 2-1 sau 3-1.

Răspuns utilizator avertizat
| hibrid112 a răspuns:

Se va termina 1-3 laughing fac pariu iar ia bataie steaualaughing

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru hibrid112):

Ai pierdut pariul. v-a cam inchis STEAUA gura la toti astia care spuneau ca nu au nici o sansa cu Ajax. Fortza Steaua! love struck

| hibrid112 a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

A vandut Becali toaate oile sa incline terenu si sa faca poarta lui Ajax mai marelaughing. Fara suparare fotbalul e pentru oameni incultilaughing Ai observat majoritate fotbalistilor abia stiu sa scrielaughing

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru hibrid112):

De unde sti tu ca fotbalistii nu stiu sa scrie? inr-adevar, fotbalul nu-l poate intelege oricine, nu cred ca e pentru oamenii " inculti "ci din potriva, si daca ai avea putin habar de fotbal ti-ai fi dat seama ca Steaua a dominat meciul de la cap la coada, bineinteles s-a califica si cu putin noroc dar nu conteaza asta, conteaza doar ca s-a calificat!winking

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Steaua ajax 3-1
cfr inter 2-1

| Mihail_Iorga_1990 a răspuns:

Tot ca maryan