| deea3butterfly a întrebat:

Am 1, 66 si 48 de kg.as vrea sa pun un pic in greutate la picioare. Le am foarte subtiri si pe deasupra mai am si paranteze.(daca ma ingras pun numai la burta). Am auzit ca este bine sa fac exerciti fizice pentru picioare astfel voi face muschi si vor arata frumos. oare nu voi slabi? ce exerciti imi propuneti pentru rezultate rapide si acre sa nu ma faca sa slabesc mai tare si pentru,, ameliorarea parantezelor"? dau FUNDA:*

1 răspuns:
| antonyka27 a răspuns:

Ar trebui sa faci exerciti la diferite aparate si sa mananci cat mai sanatos daca vrei incearca urmatorul lcru si o sa ai un corp de invidiat:dimineata-cereala,ceai sau lapte, la zece-un mar sau o portocala, la 2 mancare consistenta, la 5 paste, orez si pe la 8 o para sau o banana sper sa te ajute mi-e mi-a spus asta un doctor si a mers la mine foarte bine...