| LuizaFrumy233 a întrebat:

sunt fata si am 13 ani si 54 de kg.As vrea sa slabesc la picioare stiti vreo dieta sau vreo metoda care da rezultate?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Nu iti mai pierde timpul cu retete de slabit, creme si aparate am chiar aici varianta cea mai buna, stiu din propria experinata: deci mananci normal dor ca intotdeauna ridicate de la masa inainte sa te saturi, cat inca ai mai manca ceva, apoi renunta la mancarurie cu adevarat grase (carne de porc, chipsuri si orice contine ulei) si nu consuma deserturi in exces, doar asa sa gusti.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sport sport sport si sa eviti prajeli, patiserie, fast-food, dulciuri, sucuri din comert.

| FaraNumePls a răspuns:

Buna, trebuie să faci exerciții cu picioarele

| Randomuser2000 a răspuns:

Trebuie sa mananci doar intre 3 si 4 dimineata, pentru ca atunic corpul nu depune caloriile