| Potarniche a întrebat:

Am 1 metru 80 si as vrea sa ma apuc de sala am 60 kg si as vrea sa stiu daca iau ceva suplimete in cat timp ma dezvolt asa timp de 4. 5 luni si daca ar fi ce suplimente mi-ati recomanda

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sala nu e ceva ce se face 3 4 sau 6 luni. la inceput nu ai nevoie de suplimente, in primele 3 luni ai sa te dezvolti destul de repede

| AntrenorFitness a răspuns:

Suplimentele te ajuta, dar nu se antreneaza in locul tau.
Aici vorbim despre un mod de viata, pentru ca degeaba obtii o crestere de 8-9 kg in greutate in primele 3 luni, daca dupa aceea intrerupi. Vei ajunge inapoi la kilogramele pe care le-ai avut.
Ca si supliment ti se potriveste http://www.megaproteine.ro/......er-5-4-kg/