| xDValentinxD a întrebat:

Am 13 ani si as dori sa stiu ce exercitii fizice imi recomandati pentru a avea un abdomen mai atragator si muschi mai mari.!

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 13 ani inot. Muschi faci dupa 16-17 ani

Răspuns utilizator avertizat
| patriiiii89 a răspuns:

Ar trebui sa faci inot sau fotbal. bafta

| LaYeR a răspuns:

Flotari pentru muschii pectorali, iar pentru abdomen, un exercitiu mai usor ar fi alergatul. Nu e nevoie sa ii suprasoliciti, muschii abdominali sunt aproape mereu in miscare, seara si dimineata 3 serii a cate 10 abdomene, treptat cresti seriile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaYeR):

Corpul tau are doar piept si abdomen?

| Vladut500 a răspuns (pentru LaYeR):

Muschi nu se fac cu 10 abdomene pe zi varulehappy abdomenul se face in bucatarie pentru cultura ta generala eu am 13 ani si am 6 patratele facute in bucatarie deci nu e asa de greu sa obtii patratelele dorite numai ca depinde si de tine si da inotul este cea mai buna sursa de dezvoltare a muschilor happy

| MrMuscolo a răspuns:

Inotul,Cea mai buna sursa de muschi la varsta ta si de dezvoltare

| beatrice12345 a răspuns:

Poate te-ar ajuta abdomenelewinking.