| bleakk a întrebat:

Eu am 15 ani, 1, 75 si 57 de kg.As vrea sa ma apuc de sala, insa cred ca sunt cam slabut(as vrea in jurul a 60-65).Credeti ca e bine sa ma apuc de sala si sa pun masa musculara sau e mai bine sa ma ingras putin iar apoii sa trag tare?

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Buna

http://edeir.ro/......forta.html

Succes

4 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Nu are rost sa te ingrasi, nu crede prostia aia cu grasimea se transforma in muschii, si eu am un coleg de clasa care s-a pus sa se ingrase ca din toamna se apuca de sala si vrea sa transforme grasimea in muschii, dejaba m-am chinuit eu vreo 30 de min sa ii explic ca asta nu e posibil ca el tot cu a lui.Asa ca pune mana si documenteazate si apucate de sala.

| GrigMatei a răspuns:

De ce sa astepti sa te ingrasi? straight face Du-te la sala si pune-l pe instructor sa-ti povesteasca cum sta treaba cu sala si sa-ti faca un program etc.

| bebbe97 a răspuns:

Sall pai fratele meu e cam ca tine doar ca el are 17 ani... ar fi mai bine sa te ingrasi putin si apoi s ate duci la sala! cum doresti dar e mai bine tu alegi! mult succes!

| Danielbestboy a răspuns:

Mai bine te apuci eu de la 14 ani am tras de fiare si nu am patit nimic dar mai bine mai devreme decat sa te ingrasi. Ai grija sa nu folosesti greutati prea mari succes!