| TheYellowFlash a întrebat:

Am 14 ani si de abia acum vreau sa incerc sa merg la antrenamente la fotbal, baieti imi zic ca sunt talentat dar nu cred ca mai pot face ceva ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Frate, cum a zis CR7, el de mic a vrut sa fie ce-l mai bun nu uita daca te faci fotbalist ai bani nu uita de unde pleci.

1. Fi ambitios joaca fotbal zilnic.

2. Joaca fotbal cu jucatori mai mare ca tine la ani / inaltime tot.

3. Du-te la o echipa de fotbal din orasu tau.

4. Fi ambitios, nu fuma / nu bea/ nu fura / nu face nimic ce tine de viata sportiva.

5. Bafta, iti urez si sper sa ajungi fotbalist

6. Funda big grin

| Lollipoop a răspuns (pentru NeymarJr11):

Bravo, un sfat cu adevarat sincer si de folos. Respectul meu!

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Lollipoop):

Pai, eu asta fac ce i-am zis dar n-am posibilitati sa merg la fotbal la echipe / pentru ca orasu e mic si bani sunt putini big grin,

| TheYellowFlash explică (pentru NeymarJr11):

Pai eu numai cu cei mai mari decat mine am si ma lauda intotdeauna happy

7 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Ms pentru funda

| Lollipoop a răspuns:

Cum sa nu? si eu tot de la 14 ani fac atletism. Pune'te pe treaba si ai sa ajungi sus, succes!

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Lollipoop):

Baga id meu neymar_elvis15 ca nu pot sa trimit Mesaj zice ca sunt junior

| DeeaDeutsa56 a răspuns:

Daca o sa faci antrenamente la fotbal o sa inveti desigur chestii noi:* Dar asta depinde de tine: Daca vrei sau nu:* Dar cu timpul inveti lucruri noi happy