| stout2000 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de parkour....de unde sa incep? Sunt din roman...

Răspuns Câştigător
| GGL a răspuns:

Pai incepe si tu cum am inceput toti...sari peste o banca,un gard, o masa in diverse moduri, apoi incearca sa faci exercitii mai complicate...cel mai bine este sa iti mai gasesti un prieten cu care sa exersezi, sa fie totul distractiv.
Iata un sfat: sa nu iti fie frica sa cazi, deoarece o sa cazi pentru ca iti este frica.winking

2 răspunsuri:
| stout2000 explică:

De unde pot invata?

| alex310 a răspuns (pentru stout2000):

Cauta tutoriale pe net