| Edvin_4034 a întrebat:

Am 16 ani si doresc sa ma apuc de Sala de Forta... Pot lua batoane proteice? Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Da...fratele meu ia Protein-r si sunt bune.ar fi bine sa ramai doar la batoanele proteicewinking pentru ca celelalte proteine nu sunt asa indicate happy:*

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Normal ca le poti lua

| Dreamer a răspuns:

Da, poti lua fara nici-o problema...totusi ideal ar fi sa-ti adaugi proteine mai mult in dieta: carne de pui/vita, lapte, branza, albus de ou etc. E mult mai sanatos natural. Bafta la antrenamente!

| Lauravril a răspuns:

Batoanele proteice sunt pentru energie, nu este neaparata nevoie sa le iei dar daca doresti e ok

| Lauravril a răspuns:

Batoanele proteice sunt pentru energie, nu este neaparata nevoie sa le iei dar daca doresti e ok