| Stoenescu11 a întrebat:

Am 17 ani, 176 cm, 64-65 kg și vreau sa încep primul ciclu de steroizi, fac sport de mult timp ( MMA și Fitness ) știu bazele unei alimentații sănătoase și a unui plan de antrenament corect, doar ca nu am experiența in ale substanțelor și nici nu vreau sa iau un ciclu,, după ureche,, și ma gândeam ca ma puteți ajuta!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 17 ani corpul nu si-a terminat propria productie de testosteron, cum naiba sa bagi stero fix acum.

Si mai ai si 64kg...

| AnastasiaK a răspuns:

So, întrebi oamenii de pe TPU ce să faci pentru ca tu "nu vrei sa iei după ureche", nu? laughing

Nu o să mă iau de vârsta ta că eu la 17 ani știam prostiile astea, deci nu vârsta e de vină. Dar cât timp tu vii, la 65kg, și zici că știi "bazele" și vrei să începi să iei primul ciclu de steroizi, poți să începi să-ți dai palme peste față direct.

| Gigi777 a răspuns:

Las-o asa, fara steroizi. Ramai cu alimentatia sanatoasa si cu planul de antrenament. Informeaza-te pe internet despre efectele steroizilor asupra organismului.

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.