| Boyka112521 a întrebat:

Cum sa iau steroizi?
http://www.steroizi.com/ciclu-steroizi-6-saptamani-pentr u-incepatori.html
Dupa ce termin primul ciclu trebuie sa incep sa iau post ciclu?
Sau se ia cand nu mai vreau sa iau steroizi?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cand te mananca in fund te scarpini cu mana, nu cu un cutit. ai 10 ani de sala? ai ajuns la plafonare naturala? ai facut anii astia cu suplimente, antrenament? ai participat la competitii si esti deficitar si ai pierdut? toti firavii cu 2 luni de sala la 15 ani ii mananca sa incerce ceva ce nu este facut pentru ei.

| Cosmin86 a răspuns:

Ai macar 10 ani de sala? Bagi 15-20 de milioane pe luna in mancare?

Sau esti doar un copil firav care vrea si el steroizi, fara sa aiba habar despre ce e vorba?

Copil mic... vrea si el steroizi

| cristimihailov a răspuns:

Raspunsul meu ar fi sa nu iei steroizi.
O sa dezvolti probleme nasoale mai tarziu.

In plus nici nu le iei sub supraveghere medicala.

Probleme cardiage, anevrisme sunt doar cateva din cele create de steroizi.

| florynmondialul a răspuns:

Trebuie sa ai alimentatia bine pusa la punct! altfel nu o sa cresti nici cu steroizi!