| shinystars a întrebat:

Am 20 de ani si as dori sa ma apuc de balet are cineva idee daca se mai poate la varsta mea

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

De putut se poate aproape orice daca ai ambitie. Doar ca la varsta asta tie iti trebuie foarte multa ambitie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balerinii la varsta asta sunt deja confirmati.

| ScorpionGx a răspuns:

Buna Uite aici un site unde te si poti inscrie si poti intreba pe cineva de acolo direct pe pagina oficiala si un profesor iti va raspunde., exact cum ne.ai intrebat pe noi aici Multa Bafta http://balet.ro/academiadebalet/?page_id=63

| AUDIQ a răspuns:

Mie mi se pare ca nu, depinde cit de elasti(a) esti si daca vei face fata cerintelor necesare