| Sunshine18 a întrebat:

Are cineva idee daca are ceva daca ma apuc de canto desi am 17 ani si o voce care trebuie lucrata mult? Tin sa mentionez ca sunt si rrita? Ma intreb doar daca se mai poate ajunge undeva cu vocea mea la varsta astastraight face

2 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Merita sa incerci, poate chiar ai o voce frumoasa.La urma urmei ce-ai de pierdut?big grin

| bbyu2 a răspuns:

Cu rabdare se poate face orice, dar bine ar fi sa gasesti un profesor bun, ca altfel ai de pierdut(iti spun din experineta). Canto clasic sau muzica usoara vrei sa faci?