| stopy a întrebat:

Am acasa 2 gantere de 5 kg reglabila facute de mine si nu stiu cu cat sa le vand

4 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Uita-te pe okazii.ro sau mercador.ro ca acolo sigur gasesti fel de fel de gantere, multe dintre ele facute artizanal ca si ale tale

| stlucian a răspuns:

Daca primesti 50 lei sa fii bucuros! Nimic nu se compera cu lucruri Originale!(garantie, tensiune/bara/greutati s.a.m.d.) Poate la fier vechi

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, le poţi da pe amândouă la preţul de 60 de lei, cred că e scump dar poate face cumpărătorul preţul, sper să-ţi scoţi banii.
O zi bună!

| Amilik a răspuns:

Ai aici un site care vinde gantere. Acum conteaza si din ce material le-ai facut, dar iti poti face o idee de pret facand comparatie cu cele de pe site.
http://www.hellofitness.ro/fitness/gantere/pagina4.html