| argint321 a întrebat:

Am acest program pentru mushi si vreau sa stiu daca e bun daca o sa am rezultate mentionez c Lunisick8 min abdomen
sickbiceps
time outractiuni

Miercuri:-4 serii flotari
sickpiept
sicktriceps

Vineri:-8 min abdomen
sicktractiunii
: -spate

Duminica sick8 min abdomen
sick4 serii flotari
sickpicioare 4-5 mese pe zi

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mananci PREA PUTIN.

Eu iti recomand asa :

dimineata : e ok, ramai asa
la 11:30 : merge...

la 15 : alta friptura cu alta garnitura ( sa zicem orez, mazare, etc. )

la ora 18 : alta friptura, cu rosii si branza. ciorba e inutila, poti s-o scoti

la ora 20 : alta friptura sau un peste sau branza.

Spre exemplu ieri la ora 15 am mancat 14 copane de pui big grin, asta a fost o singura masa

Deci cam 3 fripturi pe zi, 1 peste, mutla branza ( chiar si 500 gr de branza intr-o zi ), cartofi, mazare, orez ( in cantitati mari, am mancat si 1 kg de cartofi intr-o zi ) + fructe.

Repeta in fiecare zi.

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat