| popmirgea1999 a întrebat:

Am din nou o intrebarebig grin daca faci abdomene iti cresc si pectoralii?big grin

15 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Daca tu vrei sa crezi asta, iti creste si catelusu din pantaloni. Dar tind sa cred ca nu se va intampla asta.
Daca faci abdomene, iti creste abdomenu.
Daca faci exercitii pentru pectorali, iti cresc pectoralii, nu abdomenul.
Daca faci exercitii pentru limba, iti creste limba, nu parul

| Kyrie a răspuns:

Esti tare rolling on the floor

Eu zic ca nu esti bun pentru sport, mai bine ramai sedentar... laughing

| popmirgea1999 explică (pentru Kyrie):

laughing)))rolling on the floor) fac sport mah in fiecare zi cate 3-4 ore de fotbal numai sunt cam gras si nu se vad patratelelebig grinlaughing

| Kyrie a răspuns (pentru popmirgea1999):

Tu crezi ca fotbalul te ajuta la ceva? doar dai cu piciorul dar nu-ti antrenezi piciorul,doar fugi ca prostul si dai intr-o minge tot timpul, ala nu e antrenament, e o joaca, si eu daca ma joc fotbal acum, pot sa joc 40 de ore fara sa obosesc, e un nimica...

Inaintea mentionai de pectorali, acum zici ca nu ti se vad patratelele laughing, esti tare

| nesuferit a răspuns (pentru Kyrie):

De fapt fobalu e un fel de cardio

| popmirgea1999 explică (pentru Kyrie):

Mai du-te dracul ca nu are rost sa ma contrazic cu tinebig grin crezi ce vrei o zi buna
cati km alergati am eu la ftb (intr-o zi) nu ai tu in toata viata ta de pana acumbig grinpa

| popmirgea1999 explică (pentru Kyrie):

Si oricum daca nu faci fotbal(antrenamente meciuri etc0 nu inseamna ca nu esti si bunbig grin
ii las pe aia sa faca care se cred buniwinking

| Kyrie a răspuns (pentru popmirgea1999):

Cate ore de chin de flotari,abdomene,genoflexiuni zilnic am avut eu in timp ce nu faceam sala, nu stiai tu sa duci lingura la gura, vai de tine, pe langa asta dupa ce ca vorbesc si frumos mai faci si pe desteptul, cretin imbecibil ce esti. ca prost te-a crescut mata, nu stii sa vorbesti frumos cu cineva care incearca sa te ajute...

| popmirgea1999 explică (pentru Kyrie):

Du-te mah in mm daicea. cate ore de fotbal am eu jucat nu ai tu de viata. fmm de prost. hai lasa-ma ca n-am nevoie de ajutorul tau oricum stiu sa ma descurc cu astea, doar am intrebat numa asawinking

Pectoralii nu cresc la Abdomenehappy.
Si un sport care te`ar forma calumea ar fi innotul rugby scrima si canoe

| Raduuuuuu a răspuns:

Da dar trebuie sa faci macar 100 de abdomene pe zi daca vrei sa ai pectorali.Fa timp de 1 luna 100 de abdomene in fiecare zi si ai sa vezi ca am dreptate. Succesc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Tu gandesti cand dai un sfat? Stii ce e ala supra-antrenament?

In primul rand pectorali adevarati se fac la sala, prin impins cu haltera si fluturari de gantere + alte exercitii. In al doilea rand se fac in 6-8 luni sau mai mult, NU intr-o luna cu 100 de abdomene pe zi.

Ca o persoana sa afirme ca pectoralii se fac cu abdomene trebuie sa fie putin redusa mintal

| adinapopescu a răspuns:

:)) hai ca asta e buna. Pai inseamna ca eu daca fac abdomene imi cresc sanii :)) uite mai citeste pe aici despre exercitii:
http://www.blog.vitaclub.ro