| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput perioada de definire. Si in perioada de masa aveam 5 zile de antrenament si la fel vreau sa fac si in perioada de definire.
Ce parere aveti despre acest program:
Luni: Piept, antebrat, gambe.
Marti: Cvadricepsi, femurali, abdomen.
Miercuri: Biceps, triceps, gambe.
Joi: Umeri, trapez, abdomen.
Vineri: Spate, gambe.
Sambata: Cardio.
Duminica: Pauza.
La fel si alimentatia este una buna, mesele programate bazate in mare parte pe: orez, carne slaba de pasare, mazare, legume fierte si fructe, paste, oua, branza si lapte seara 1, 5. Ca si suplimente folosesc creatina, proteina, multivitamine si aminoacizi.
Pareri!? happy

4 răspunsuri:
| Aalexander a răspuns:

Tu esti ala din poza?
De 3 ori game pe saptamana?
O singura si cardio?
Orez, paste pentru definire? o masa maxim 2 cu carbo din cerealele astea e ok, dar tu cat bagi?

| hgcl a răspuns (pentru Aalexander):

Da, eu sunt ala din poza. Si daca ai putea sa te faci mai inteles ar fi mai ok happy

| hgcl a răspuns (pentru Aalexander):

Si tu incearca sa faci doar odata pe saptamana gambe sa vad ce gambe frumoase iti faci...hee hee

| Aalexander a răspuns (pentru hgcl):

O singura zi cardio?*
Eu am gambele mari din genetic.
Daca tu esti ala din poza si zici ca ai terminat perioada de masa iar acum bagi definire atunci e vai de mama ta. esti piele si os ce rahat de definire vrei sa faci?