| FitMonkey a întrebat:

Ce parere aveti de acest program?

luni picioare,lombari
marti piept,triceps
miercuri spate,biceps,antebrat
joi gambe,abdomen
vineri umeri,trapez, lovituri la sac

pot consuma dextroza inainte de antrenament fara sa folosesc creatina? daca da, cate grame?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, continua.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu e rau, eu totusi prefer 6 zile pe saptamana, o grupa pe zi, intra mai bine

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Ca dracu. baga doar 3 sau 4 zile de antrenament pe saptamana.

| FitMonkey explică (pentru aLeXaNdru145):

Pana acum am avut antrenament de 4 zile dar am mai adaugat niste grupe precum antebrat, lombari, gambe de 2x/sapt si lovituri la sac. si nu imi iese nicicum sa le aranjez in 4zile tinand cont ca un antrenament dureaza maxim o ora.