| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa fac aceste exercitii
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Pt abdomen
As vrea sa imi sugerati ce as putea manca pentru a ma mentine
Azi am inceput
Daca le fac in fiecare zi. intr-o saptamana s`ar vedea rezultate? Macar o "forma" de patratele? :)) ..ca nu vreau mai mult.
Aa si apropo, sunt bune aceste exercitii?
Funda
ps. Sunt fata

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Exercitiile sunt bune in primul rand nu or sa se vada rezultate intr-o saptamana, 2 cea mai mare prostie sa lucrezi la un muschi in fiecare zi lucrezi maxim de 2 ori pe saptamana si in 2 -3 luni or sa se vada rezultate, de lucrat lucrezi dupa ce iti trece febra musculara nu lucrezi la un muschi cand ai febra musculara asa lucrezi degeaba, cand ai febra el creste asa ca nu trebuie sa lucrezi la el, in concluzie lucreaza 2 ori pe saptamana cat despre mancare nu lucra dimineata sau daca nu ai mancat asa am mai auzit niste cretini care ziceau sa lucrezi dimineata pe nemancat cea mai mare prostie...mananci imd dupa antrenament sau dupa 30 dar nu mai mult de 60 de min asa lucrezi degeaba pentru ca muschi au nevoie de proteina dupa ce ii lucrezi mananca carne in special piept de pui, curcan lapte oua la oua daca vrei poti sa mananci doar albusul...branza iarsaii cel mai important e sa mananci dupa antrenament