| Ionut12437 a întrebat:

Am inceput sa iau creatina monohidratata de doua zile amestec cu apa foarte mult dar nu se dizolva/amesteca cu apa. Cu ce altceva pit sa iau creatina?

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Regret sa iti stric filmul, dar dai bani degeaba pe creatina. Tot ce ai nevoie sunt proteinele, si alea le poti lua si din mancare, nu trebuie sa dai bani pe suplimente.

| dinaprilie a răspuns:

Amesteca si amesteca sau incearca capsule. La fel de bune.

| Ionut12437 explică (pentru dinaprilie):

Oare nu as putea amesteca cu suc neacidulat?

| dinaprilie a răspuns (pentru Ionut12437):

Da-i inainte.

| Silwian a răspuns:

Daca ai sub 18 ani și iei creatina. ..nu prea e normal...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Silwian):

De ce sa nu fie normal?

Tu pana la 18 ani nu consumai carne?

| redutzu a răspuns:

Salut
ai putea sa bagi in blender sau poți la 18°c sa bagi sticla cu apa după sa pui creatina așa pățești cu tipul ăsta de creatina.
multă sănătate

| Ionut12437 explică (pentru redutzu):

Cu un suc neacidulat se poate amesteca?