| bighi1988 a întrebat:

Am luat bacul! vreau sa ma inscriu la facultate de sport la Arad, dar ma preocupa gandul ca sunt bata la matematica, ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si eu vreau sa ma inscriu la facultatea de istorie, dar ma preocupa gandul ca sunt bata la chimie. Serios, ce treaba are una cu alta laughing Mergi linistit la facultate, fii pregatit fizic, termin-o si angajeaza-te. Cu matematica n-o sa ai treaba.

| Dreamer a răspuns:

Nu se pune atat de mult accent pe matematica, insa ai grija sa fi pregatita fizic pentru admitere.