| Sergunss a întrebat:

Am luat GFX-8 2100g si nu se vede absolut nimic, n-am pus nici macar 1mm in biceps(acolo m-am masurat inainte si dupa), am un program bun, mananc bine, dorm etc. Recomandati-mi un produs pentru masa musculara sau un produs pentru definire(daca se poate fara grasime, doar masa musculara) la un pret accesibil.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Din 2100g ce vrei sa se vada?
Gfx-ul este foarte bun! Crede-ma! Eu, la fiecare 3 kg pun cate 3 kg pe mine si pun si ceva masa musculara, dar am vreo 5 mese pe zi bogate in carbohidrati si proteine. Uite, de exemplu, dabea de la a 2-a cutie am pus vreo 4-5 mm in biceps.A doua cutie de 3 kg. Daca vrei musculatura fara grasime i-ati un izolat proteic. Unul de calitate de la firme precum ON, Dymatize, Gaspari, BSN etc.

10 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Serios frate 1 mm il pui in cateva luni happy si vorba lu cristi1505, 2100 g e f putin

| Nickname1890 a răspuns:

Cat timp l-ai luat? Nu stiu de ce am impresia ca nu ai luat mai mult de o luna. Ia 3-4 luni si dupa aia vezi daca ai vreun rezultat. Si lasa mm in biceps ca masuratoarea nu e neaparat exacta. Cantaru spune mai multe.

| Sergunss explică (pentru Nickname1890):

Pai cantaru, dar eu vreau musculatura nu greutate....degeaba pun kg pe mine daca arat la fel de slab in musculatura

| Nickname1890 a răspuns (pentru Sergunss):

Rezultatele in oglinda nu o sa le vezi decat dupa mult timp. Un kg pe care il pui pe tine nu o sa il poti observa nici la mm nici la oglinda, pentru ca el se distribuie pe tot corpul. Daca mananci ce trebuie vei pune musculatura nu grasime.

Deci mai multa rabdare, ca nimic nu se face peste noapte. Nu exista suplimente care sa faca minuni.

| cristi1505 a răspuns (pentru Sergunss):

Daca pui musculatura e logic ca pui si in greutate.Muschii cantaresc si ei.Chiar mai mult decat grasimea.

| Sergunss explică (pentru cristi1505):

Daca imi cumpar un concentrat proteic(izolat proteic) ajunge daca il iau asa gol, sau ar trebui sa imi mai cumpar ceva pe langa el?

| cristi1505 a răspuns (pentru Sergunss):

Ajunge daca il iei gol.Nu e niciun fel de problema.

| Sergunss explică (pentru cristi1505):

Pai, pun masa musculara de la el, nu?

| Sergunss explică (pentru cristi1505):

Sunt bune concentratele proteice de la pronutrition?

| cristi1505 a răspuns (pentru Sergunss):

Normal ca pui masa musculara de la el! Eu am pus.Era un procent de 60-70% de masa musculara si 40-30% grasime. Oricum e destul de bine! Concentratele proteice de la ProNutriton....sincer nu le-am incercat pana acum.Nu stiu sa iti raspund sincer daca sunt bune sau nu, deci nu am de ce sa te mint ca sunt bune sau nu! Nu stiu ce efecte au.