| IonutValeriu a întrebat:

Am niste probleme cu spatele, mai exact dureri atunci cand merg mult, stau in picioare sau fac efort. Acum fac kinetoterapie, care se bazeaza pe intarirea musculaturii spatelui. Intrebarea mea e, daca pun foarte multi muschi pe tot spatele, tinand coloana mai bine, voi mai avea acele dureri?

1 răspuns:
| Flavianadx a răspuns:

Depinde ce cauza are durerea ta. Fiecare durere e diferita.
Il stiu pe unul care are dureri si daca isi lucreaza bine spatele.
Antreneaza-te si o sa vezi singur daca te mai doare. Dar ia-o usor ca zici ca ai probleme...