| Iònùt_Dòbré_1997 a întrebat:

Am o gantera de 5kg,
Cum sa fac sa fac si flotari si cu gantera la mana...,
Ce Program imi recomandatii

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu prea ai ce face cu 5kg laughing eventual sa lucrezi antebrat sau ceva, e gantera foarte mica.
Acuma depinde daca tu esti slab dai si tu serii la brat la fiecare thinking
Eventual o vinzi si iti ei vreo 2 de 10kg fiecare cel putin sa poti face ceva.
Oricum nu prea ai ce exercitii sa faci, daca vrei cu adevarat exercitii cu greutati mergi la sala, daca vrei cu propria greutate iesi si alearga in aer liber, tractiuni, flotari etc.

| SiLaS a răspuns:

Cu 5kg nu ai ce sa faci, cu aia ma incalzesc eu.

| FriendsShow a răspuns:

Fa mArti,Miercuri,vineri,sambata si duminica exercitii pentru biceps, cu mana dreapta, apoi cu cea stanga. Mai poti face asa : iei gantera si o ridici in sus, apoi olasi jos, in spatele gatului.(triceps). pentru triceps mai fa si flotari.
Sa nu uiti sa ai 2 sau chiar 3 zile pe saptamana libere.salut

| SiLaS a răspuns (pentru FriendsShow):

Cel mai prost raspuns din ultima vreme, sa faca 5 zile pe saptamana exercitii pentru biceps de ce, sa nu mai creasca deloc? Baiatule tu nu stiai ca muschii cresc in zilele de pauza? Biceps si triceps 1 data pe saptamana.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Pai vezi, tocmai i-ai zis ce sa faca : incalzirea happy

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Copiii astia scriu ce aud si ei de la altii mai prosti care ii considera buni numai pentru ca au putini muschi, penibil.