| Iulian09 a întrebat:

Ce program de exercitii fizice imi recomandati? Ma gandeam sa fac flotari si abdomene.Sa incep de la 15 pana ajung la 1 dupa de la 14 la 1, 13 la 1 si tot asa. Abdomene probabil rezist dar flotari nu-s sigur,
Si mai am si o gantera de 5kg

1 răspuns:
| cstefan96 a răspuns:

Tu vrei ca sa ai patratee? sau doar ca sa te mentii? daca vrei sa faci patratele mai intai incalzesteti corpul prin cateva rotiri de trunchi, amplecari intinderi si apoi treci usurel la abdomene.Azi 10 maine 15.Nu trebuie sa te fortezi. Daca doar vrei sa te mentii poti sa fugi o ora pe zi.Bafta