| VladPatratel a întrebat:

Am o intrebare, eu sunt dreptaci si la picior si la mana dar ma dau cu dreptul in fata iar stangul il tin mereu pe Tail.Si stiu ca piciorul din spate deobiceai trebuie sa fie ala indemanatic pe realizarea trick-urilor.Tin sa mentionez ca, cu stangul nu prea stiu sa fac chiar asa mult fata cate fac cu dreptul.
Ar trebui sa imi schimb directia piciorelor pe placa de skate?

1 răspuns:
| axel112 a răspuns:

Nu stiu fa cum crezi ca iti poti tine mai bine echilibrul au fost cazuri in care mari oameni care sau dat pe skate sa fie dreptaci dar sasi tina mai bine echilibrul cu stangul incearca pe amandoua si vezi pe care poti mai bine